Nákupní řád

Objednání zboží

Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že se seznámil s tímto nákupním řádem, s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami u nakupovaných výrobků. Veškeré ukončené a odeslané objednávky jsou závazné a jsou potvrzeny formou e-mailovou zprávou zaslanou na adresu uvedenou zákazníkem při objednávce. Doručením tohoto e-mailu dochází k uzavření kupní smlouvy. Údaje nutné k vyplnění objednávky jsou: jméno a příjmení, e-mail, adresa, telefon.

Dodací lhůta

Zboží expedujeme v případě dobírky do 46 hodin od potvrzení objednávky, v případě platby převodem na účet do 46 hodin od připsání platby na náš účet.

Poštovné

V případě osobního převzetí poštovné neúčtujeme.

Manipulační poplatek

V případě zaslání poštou Vám bude účtován manipulační poplatek 100 Kč / 3.08€.
Při objednávce nad 3 000 Kč / 80€ poštovné ZDARMA.

Balné

Neúčtujeme.

Vrácení zboží

Zboží je možno vrátit (v souladu se zákonem č.367/2000 ze dne 14.9.2000) do 14ti dnů od převzetí a to bez udání důvodu. Tuto skutečnost ohlásí kupující prodávajícímu předem E-mailem nebo telefonicky a zašle zboží zpět na adresu prodávajícího doporučeně a s originálním číselným kódem, kterým je každý kus zboží opatřen. Finanční částka bude prodávajícím vrácena na účet kupujícího neprodleně po obdržení zboží. Zboží vrácené formou dobírky nebude prodejcem převzato.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou používány pouze k distribuci zboží a ke komunikaci se zákazníkem a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě. Na žádost zákazníka budou jeho osobní údaje okamžitě vymazány z databáze firmy.
Ostatní dle platného zákona.

Platba

  •     dobírka
  •     bankovním převodem na účet
  •     v hotovosti